
Wholesale Women's Ins Style Electroplated 18K Gold Stainless Steel Bow Tie Ring Accessories
Wholesale Women's Ins Style Electroplated 18K Gold Stainless Steel Bow Tie Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
More Images



Wholesale Women's Ins Style Electroplated 18K Gold Stainless Steel Bow Tie Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























