
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Cross Yshaped Chain Pendant Necklace
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Cross Yshaped Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images







Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Cross Yshaped Chain Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cross |
| Style | Ins Style |
| Weight | 10g |























