
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Ginkgo Leaf Adjustable Open Ring Accessories
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Ginkgo Leaf Adjustable Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Ginkgo Leaf Adjustable Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























