
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images





Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























