
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Letter Round Pendant Necklace With Snake Bone Chain
Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Letter Round Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style |
| Weight | 6g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images























Wholesale Women's Ins Style Electroplated Stainless Steel Letter Round Pendant Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style |
| Weight | 6g |























