🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Ins Style Geometric And Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated Earrings With Koi Pendant
Wholesale Women's Ins Style Geometric And Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated Earrings With Koi Pendant
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 18g |
$1.31
Original: $3.75
-65%Wholesale Women's Ins Style Geometric And Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated Earrings With Koi Pendant—
$3.75
$1.31More Images





Wholesale Women's Ins Style Geometric And Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated Earrings With Koi Pendant
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 18g |























