
Wholesale Women's Ins Style Geometric Copper Natural Stone Inlaid Necklace Pendant And Bracelet With 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's Ins Style Geometric Copper Natural Stone Inlaid Necklace Pendant And Bracelet With 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images







Wholesale Women's Ins Style Geometric Copper Natural Stone Inlaid Necklace Pendant And Bracelet With 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























