🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Ins Style Geometric Gold Plated Stainless Steel Carabiner Pendant Thick Chain Necklace
Wholesale Women's Ins Style Geometric Gold Plated Stainless Steel Carabiner Pendant Thick Chain Necklace
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Select Color
From $2.30
Original: $6.58
-65%Wholesale Women's Ins Style Geometric Gold Plated Stainless Steel Carabiner Pendant Thick Chain Necklace—
$6.58
$2.30More Images






Wholesale Women's Ins Style Geometric Gold Plated Stainless Steel Carabiner Pendant Thick Chain Necklace
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























