
Wholesale Women's Ins Style Geometric Hammer Pattern Design Electroplated Asymmetrical Texture Stainless Steel Earrings
Wholesale Women's Ins Style Geometric Hammer Pattern Design Electroplated Asymmetrical Texture Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 23g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images







Wholesale Women's Ins Style Geometric Hammer Pattern Design Electroplated Asymmetrical Texture Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 23g |























