🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape And Rhombus Stainless Steel Electroplated Ring Jewelry
Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape And Rhombus Stainless Steel Electroplated Ring Jewelry
| Gender | Casting Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Select Color
From $1.20
Original: $3.42
-65%Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape And Rhombus Stainless Steel Electroplated Ring Jewelry—
$3.42
$1.20More Images




























Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape And Rhombus Stainless Steel Electroplated Ring Jewelry
| Gender | Casting Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Casting Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 12g |























