
Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape Bow Tie Electroplated Stainless Steel Earrings
Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape Bow Tie Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images




Wholesale Women's Ins Style Geometric Heart Shape Bow Tie Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























