
Wholesale Women's Ins Style Geometric Pattern Heart Pendant Jewelry Set Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Ring With Cuban Link Chain
Wholesale Women's Ins Style Geometric Pattern Heart Pendant Jewelry Set Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Ring With Cuban Link Chain
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images















Wholesale Women's Ins Style Geometric Pattern Heart Pendant Jewelry Set Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Ring With Cuban Link Chain
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Link Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























