
Wholesale Women's Ins Style Geometric Snake Head Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace
Wholesale Women's Ins Style Geometric Snake Head Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images






Wholesale Women's Ins Style Geometric Snake Head Stainless Steel Electroplated Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 20g |























