
Wholesale Women's Ins Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Tassel
Wholesale Women's Ins Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Tassel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images




Wholesale Women's Ins Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace With Tassel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























