
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Bow Tie Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images




Wholesale Women's Ins Style Minimalist Bow Tie Stainless Steel Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |























