
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Butterfly Pearl Pendant Double Layer Sweater Necklace
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Butterfly Pearl Pendant Double Layer Sweater Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $4.07
-65%$4.07
$1.42More Images





Wholesale Women's Ins Style Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Butterfly Pearl Pendant Double Layer Sweater Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 17g |























