
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pattern Earrings And Pendant Jewelry With Cowboy Boots Design
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pattern Earrings And Pendant Jewelry With Cowboy Boots Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images




Wholesale Women's Ins Style Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pattern Earrings And Pendant Jewelry With Cowboy Boots Design
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 8g |























