
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hammered Heart Pendant Sweater Chain Necklace
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hammered Heart Pendant Sweater Chain Necklace
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $4.09
-65%$4.09
$1.43More Images





Wholesale Women's Ins Style Minimalist Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Hammered Heart Pendant Sweater Chain Necklace
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Ocean Series,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























