
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Star Pattern Stainless Steel Earrings With Shell And Pearl Pendant 18K Gold Plated
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Star Pattern Stainless Steel Earrings With Shell And Pearl Pendant 18K Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $3.60
-65%$3.60
$1.26More Images










Wholesale Women's Ins Style Minimalist Star Pattern Stainless Steel Earrings With Shell And Pearl Pendant 18K Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |























