
Wholesale Women's Ins Trendy Copper Microinlaid Zircon Real Gold Plated Bow Butterfly Animals Zodiac Ring Accessories
Wholesale Women's Ins Trendy Copper Microinlaid Zircon Real Gold Plated Bow Butterfly Animals Zodiac Ring Accessories
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 5g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images









Wholesale Women's Ins Trendy Copper Microinlaid Zircon Real Gold Plated Bow Butterfly Animals Zodiac Ring Accessories
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 5g |























