
Wholesale Women's Jewelry Copper Pendant With Diamondembedded Cartoon Bear Geometric Style Titanium Steel Oshaped Clavicle Chain Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Copper Pendant With Diamondembedded Cartoon Bear Geometric Style Titanium Steel Oshaped Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Women's Jewelry Copper Pendant With Diamondembedded Cartoon Bear Geometric Style Titanium Steel Oshaped Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























