
Wholesale Women's Jewelry Geometric 18K Gold Plated Titanium Steel Cross Pendant Ochain Necklace
Wholesale Women's Jewelry Geometric 18K Gold Plated Titanium Steel Cross Pendant Ochain Necklace
| 856 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's Jewelry Geometric 18K Gold Plated Titanium Steel Cross Pendant Ochain Necklace
| 856 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 856 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























