
Wholesale Women's Jewelry Heart Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Fabric Pendant Necklace Bracelet With Vacuum Plating In Furnace
Wholesale Women's Jewelry Heart Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Fabric Pendant Necklace Bracelet With Vacuum Plating In Furnace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Fabric |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |
Original: $4.18
-65%$4.18
$1.46More Images












Wholesale Women's Jewelry Heart Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Fabric Pendant Necklace Bracelet With Vacuum Plating In Furnace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Fabric |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Fabric |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 18g |























