
Wholesale Women's Jewelry Light Luxury Geometric Style Stainless Steel Imitation Pearl Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Jewelry Light Luxury Geometric Style Stainless Steel Imitation Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81More Images






Wholesale Women's Jewelry Light Luxury Geometric Style Stainless Steel Imitation Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























