
Wholesale Women's Jewelry Necklaces And Bracelets Ancient Geometric Style With Stars Sun And Moon Clouds Universe Patterns Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Necklaces And Bracelets Ancient Geometric Style With Stars Sun And Moon Clouds Universe Patterns Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images






Wholesale Women's Jewelry Necklaces And Bracelets Ancient Geometric Style With Stars Sun And Moon Clouds Universe Patterns Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Weight | 50g |























