
Wholesale Women's Jewelry Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Necklaces And Earrings With Geometric Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
Wholesale Women's Jewelry Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Necklaces And Earrings With Geometric Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
More Images






Wholesale Women's Jewelry Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Necklaces And Earrings With Geometric Stars Sun And Moon Clouds And Universe Patterns
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |























