
Wholesale Women's Jewelry Set Light Luxury Geometric Rhombus Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Bracelet Ring Earrings Necklaces
Wholesale Women's Jewelry Set Light Luxury Geometric Rhombus Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Bracelet Ring Earrings Necklaces
| 8896 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images










Wholesale Women's Jewelry Set Light Luxury Geometric Rhombus Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Bracelet Ring Earrings Necklaces
| 8896 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8896 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























