
Wholesale Women's Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Plants Flowers Style Earrings And Necklaces
Wholesale Women's Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Plants Flowers Style Earrings And Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $6.16
-65%$6.16
$2.16More Images






Wholesale Women's Jewelry Titanium Steel Stainless Steel Electroplated Plants Flowers Style Earrings And Necklaces
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 8g |























