
Wholesale Women's Jewelry Vintage Style Animal Pattern Stainless Steel Ring Bracelet Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Vintage Style Animal Pattern Stainless Steel Ring Bracelet Electroplated
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Little Bear,Pig,Little Animals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Animals |
| Weight | 14g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images











Wholesale Women's Jewelry Vintage Style Animal Pattern Stainless Steel Ring Bracelet Electroplated
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Little Bear,Pig,Little Animals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Animals |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Little Bear,Pig,Little Animals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Vintage,Animals |
| Weight | 14g |























