
Wholesale Women's Leopard Pattern Light Luxury Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set
Wholesale Women's Leopard Pattern Light Luxury Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set
| 8873 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leopard |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 5g |
More Images










Wholesale Women's Leopard Pattern Light Luxury Style Electroplated Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set
| 8873 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leopard |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8873 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leopard |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 5g |























