
Wholesale Women's Light Luxury Cold Style Asymmetrical Heartshaped Stainless Steel Electroplated Open Ring
Wholesale Women's Light Luxury Cold Style Asymmetrical Heartshaped Stainless Steel Electroplated Open Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images




Wholesale Women's Light Luxury Cold Style Asymmetrical Heartshaped Stainless Steel Electroplated Open Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























