
Wholesale Women's Light Luxury Dripping Oil Heartshaped Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images








Wholesale Women's Light Luxury Dripping Oil Heartshaped Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























