
Wholesale Women's Light Luxury Geometric 18K Gold Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $4.91
-65%$4.91
$1.72More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric 18K Gold Electroplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























