
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fivepetal Flower Zircon Pearl Pendant Necklace With O Word Chain Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplated 18K Gold Plated Copper
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fivepetal Flower Zircon Pearl Pendant Necklace With O Word Chain Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplated 18K Gold Plated Copper
| 467 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fivepetal Flower Zircon Pearl Pendant Necklace With O Word Chain Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplated 18K Gold Plated Copper
| 467 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 467 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























