
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fruitshaped Zirconinlaid Stainless Steel Goldinlaid Open Ring Accessories
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fruitshaped Zirconinlaid Stainless Steel Goldinlaid Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
More Images










Wholesale Women's Light Luxury Geometric Fruitshaped Zirconinlaid Stainless Steel Goldinlaid Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |























