
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Flower Bow Tie Star Pattern Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Flower Bow Tie Star Pattern Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Necklace
| 460 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Flower Bow Tie Star Pattern Gold Plated Copper Zircon O Word Chain Necklace
| 460 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 460 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace 18K |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























