
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Inlaid With Gold Gold Plated Copper Ring
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Inlaid With Gold Gold Plated Copper Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Shape Inlaid With Gold Gold Plated Copper Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























