
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Love Letter Necklace With Titanium Steel Pendant And O Word Chain Electroplated
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Love Letter Necklace With Titanium Steel Pendant And O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Love Letter Necklace With Titanium Steel Pendant And O Word Chain Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |























