
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Rose Embossed Stainless Steel Electroplated Opening Ring Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Rose Embossed Stainless Steel Electroplated Opening Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.65
-65%$2.65
$0.93More Images


Wholesale Women's Light Luxury Geometric Rose Embossed Stainless Steel Electroplated Opening Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























