🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Zircon Inlay
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Zircon Inlay
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Select Color
From $1.45
Original: $4.15
-65%Wholesale Women's Light Luxury Geometric Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Zircon Inlay—
$4.15
$1.45More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Zircon Inlay
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























