
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Bracelet And Necklace Set
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Bracelet And Necklace Set
| Attribute 1 | Wave Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Bracelet And Necklace Set
| Attribute 1 | Wave Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Wave Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























