
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Ring With Zircon Encrusted
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Ring With Zircon Encrusted
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $4.48
-65%$4.48
$1.57More Images












Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Ring With Zircon Encrusted
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























