
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Inlaid With White Diamond Open Ring
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Inlaid With White Diamond Open Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Inlaid With White Diamond Open Ring
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























