
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Lines Adjustable Open Ring Accessories
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Lines Adjustable Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Lines |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images









Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Lines Adjustable Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Lines |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Lines |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























