
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $5.41
-65%$5.41
$1.89More Images







Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























