🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Round Necklace Sweater Chain
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Round Necklace Sweater Chain
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Sweater Chain |
| Attribute 3 | Round Medal Necklace |
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Select Color
From $0.84
Original: $2.41
-65%Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Round Necklace Sweater Chain—
$2.41
$0.84More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Round Necklace Sweater Chain
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Sweater Chain |
| Attribute 3 | Round Medal Necklace |
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Sweater Chain |
| Attribute 3 | Round Medal Necklace |
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























