
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Goldinlaid Heartshaped And Fruitshaped Hollow Rings
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Goldinlaid Heartshaped And Fruitshaped Hollow Rings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images
















Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Goldinlaid Heartshaped And Fruitshaped Hollow Rings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |























