
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 22g |
Original: $6.01
-65%$6.01
$2.10More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 22g |























