
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stamped Stainless Steel Bow Tie Earrings
| Attribute 1 | Bow Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images



Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stamped Stainless Steel Bow Tie Earrings
| Attribute 1 | Bow Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Bow Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























