
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Diamond Double Finger Ring Stacking Accessories
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Diamond Double Finger Ring Stacking Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 10g |
Original: $5.07
-65%$5.07
$1.77More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Diamond Double Finger Ring Stacking Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style |
| Weight | 10g |























